XXX Niedziela zwykła – 24 października   2021

1.Rozpoczynamy Tydzień modlitw w intencji misji. Zachęcamy do korzystania
z sakramentu pokuty podczas różańca, aby duchowo przygotować się do przeżywania uroczystości Wszystkich Świętych  i Wspomnienia Wiernych Zmarłych.  Kartki wypominkowe znajdują się na bocznych ołtarzach. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszych zmarłych. Wypełniamy kartki  czytelnie.

2.Zbliża się miesiąc listopad, czas modlitwy do Wszystkich Świętych naszych patronów i modlitwy za naszych zmarłych. Od 1 o 8 listopada za nawiedzenie cmentarza lub kościoła i modlitwy w intencjach Ojca świętego i Kościoła można zyskać odpust zupełny dla dusz czyśćcowych. Przygotujmy nie tylko nasze groby, ale przede wszystkim nasze dusze.

3.W czwartek Uroczystość Apostołów Szymona i Judy Tadeusza głównych patronów diecezji. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za ich wstawiennictwem.

4.W sobotę 30 października rozstrzygnięcie konkursu różańcowego . Zapraszamy na różaniec i Mszę Świętą po której podamy wyniki i wręczymy nagrody.

5.W tym tygodniu mamy nadzieję, że prace przy parkingu zostaną zakończone.

6.Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w naszej gminie na przełomie października i  początku listopada ( szczegóły w gablocie).

7.Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę 30 października grupy IV w salce katechetycznej o godz.10.15.

8.Z naszej wspólnoty odeszli: śp. Eugenia Goławska z Wylan , i śp. Maria Zdanowska z Karwowa . Pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek….

(Visited 7 341 times, 1 visits today)