Ogłoszenia

             Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna  18.04.2021

1.Obchodzimy rok Św. Józefa patrona Kościoła, rodzin, a szczególnie mężczyzn. Zapraszamy na modlitwę do Św. Józefa w poniedziałek po Mszy o godz. 7,00.

2. 20 kwietnia na godz. 18.00 zapraszamy na nowennę do Świętego Antoniego wszystkich czcicieli , a szczególnie w ten wtorek będziemy omadlać intencje mieszkańców Dębowierzchów. Przypominamy o składaniu intencji
za wstawiennictwem Św. Antoniego do skrzynki. na bocznym ołtarzu.

3.W piątek obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha głównego patrona Polski, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych . W tym dniu zapraszamy jak co miesiąc na modlitwę ku czci Błogosławionych męczenników
z Pratulina na po Mszy o  godz. 7,00. Naśladując Błogosławionych Męczenników  z Pratulina, pragniemy aby w naszej parafii powstała wspólnota Strażników Kościoła,  zapraszamy mężczyzn do  zgłaszania się w zakrystii i kancelarii.

4.W niedzielę 25 kwietnia obchodzimy wspomnienie Św. Marka Ewangelisty, od tego dnia rozpoczynają się dni modlitw o dobre urodzaje, szczęśliwe zbiory i Boże błogosławieństwo w pracy rolników. W tej racji po  sumie odbędzie się    procesja do krzyży misyjnych  znajdujących się przy kościele, w czasie procesji będą zanoszone modlitwy w intencji rolników.

5. 25 kwietnia przypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w służbie kościoła. Ofiary składane na tacę przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.

6. Chrzest dzieci w przyszłą niedzielę na sumie. Spisywanie aktów chrztu w sobotę od godz. 8.00 w kancelarii.

7. Skarbonki wielkopostne, pobrane w czasie Wielkiego Postu przynosimy do kancelarii lub do zakrystii.

8.W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Halina Chudek z Trzebieszowa Drugiego , śp. Tomasz Zylbert z Trzebieszowa Pierwszego , śp. Janina Podgajna z Trzebieszowa Pierwszego. Wieczny odpoczynek

(Visited 3 921 times, 3 visits today)