Ogłoszenia XII Niedziela Zwykła   20.06.2021

Do  zawarcia sakramentu małżeństwa  przygotowują się:

Łukasz Łukasik, kawaler, zam. Sięciaszka I par. Podwyższenia Krzyża w  Łukowie

Julita Elżbieta Mościcka, panna, zam. Karwów par tut.

Zap. I
Tomasz Wysokiński, kawaler, zam. Trzebieszów Kolonia, par. tut.

Małgorzata Mościcka, panna zam. Łuków, par. Przemienienia Pańskiego

w Łukowie

Zap. I

1. Spełniając oczekiwania Rady Parafialnej i Parafian, został zakupiony konfesjonał zamknięty , który umieszczony jest pod schodami na chór. Szczególnie pożyteczny będzie dla osób słabo słyszących i wszystkich korzystających z sakramentu pokuty.

Koszt wykonania i montażu wyniósł 23 tysiące złotych .

1. Zakończyliśmy montaż nagłośnienia i oświetlenia w kaplicy cmentarnej.
  2. W środę 23 czerwca rocznicę święceń -37, będzie obchodził ksiądz Proboszcz Józef, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18,00.
  3. Msza Święta w intencji nauczycieli, rodziców, dzieci i wszystkich pracowników oświaty na zakończenie roku szkolnego 25 czerwca o godz. 9,00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W środę będziemy modlić się przez wstawiennictwo Błogosławionych Męczenników z Pratulina o godz. 18,00. Zapraszamy mężczyzn do wspólnoty Strażników Kościoła.
  5. Zapraszamy do udziału na Pielgrzymkę do Kodnia na Dzień Chorego 2 lipca. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej, potrzebny PESEL do ubezpieczenia.
  6. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Stanisława Czerwonogrodzka z Trzebieszowa pogrzeb w poniedziałek o godz. 11,00. Wieczny odpoczynek…

(Visited 5 085 times, 8 visits today)